The news is by your side.

स्थानीय तह चुनावमा रोचक भिडन्त: श्रीमान् एमाले र श्रीमती कांग्रेसको उम्मेदवार

6,934

- Advertisement -

स्थानीय तहको चुनावमा कञ्चनपुरमा रोचक भिडन्त हुने भएको छ । एक दम्पती नै कञ्चनपुरको दोधारा–चाँदनी नगरपालिकामा चुनावी मैदानमा उत्रिएका छन् । श्रीमान्–श्रीमती नै फरक–फरक पार्टीबाट चुनावी मैदानमा उत्रिएका हुन् ।

- Advertisement -

दोधारा–चाँदनी नगरपालिका– ७ मा श्रीमती कांग्रेस र श्रीमान् एमालेबाट वडासदस्य पदको दौडमा छन् । कांग्रेसबाट श्रीमती कमला उपाध्याय र एमालेबाट श्रीमान् सन्दीप उपाध्याय वडासदस्य पदका उम्मेदवार छन् । सन्दीप खुला सदस्य र कमला महिला सदस्यबाट भिडिरहेका छन् ।

फरक पार्टी भए पनि एक–आपसमा सौहार्दतापूर्ण तरिकाले उपाध्यायदम्पती चुनावमा होमिएका छन् । उपाध्याय जोडी बिहानै घरबाट निस्किएर राति मात्रै घरमा आइपुग्छन् । कांग्रेसबाट वडासदस्यमा होमिएकी कमलाले घरभित्र श्रीमान्–श्रीमती गेटबाहिर गएपछि आ–आफ्नो पार्टीको काममा लाग्ने गरेको बताइन् ।

- Advertisement -

- Advertisement -

Leave A Reply

Your email address will not be published.